KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299136
nr 1429 9136
Jocke Ã…kerblom
(1906-1972), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1950, Cagnes Sur Mere. Olja på duk, 49x43, yttermått inklusive ram: 63x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 november 2021
kl 18:18:48
1/11 15:44:30
150 kr
1/11 18:13:48
Jocke Ã…kerblom
Läs mer om Jocke Ã…kerblom