ÖVRIGT / Speglar / Spegel 8548020
nr 854 8020
Sent 1800-tal, 47 x 63
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 oktober 2013
kl 19:01:19
150 kr
150 kr