LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Paraffin lamp 10941529
nr 1094 1529
PARAFFIN LAMP
, minor cracks, wear.
Längd ()
Condition: nagg, slitage
800
SEK 500
Monday Mars 6 2017
at 19:11:16
300 kr
350 kr
450 kr