BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Plafond 16119208

nr 1611 9208

Plafond

1930-/40-tal, Dekor med djur. Diameter: 55 cm. Höjd: 6 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

5.800 kr

måndag 8 april 2024
kl 21:00:19