KONST / Litografier / Färglitografi 16285004
nr 1628 5004
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 211/230, daterad -89, Kustklippa. Färglitografi, bildmått: 39x55 cm, yttermått inklusive ram: 50x71 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:13:07
13/6 09:40:44
500 kr
17/6 19:08:07
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz