FURNITURE / Tables / Bedside table 10695050
*
nr 1069 5050
BEDSIDE TABLE
Teak, 1950s, length: 63 cm, width: 31 cm, height: 57 cm,
Teak, 1950-tal, längd: 63 cm, djup: 31 cm, höjd: 57 cm
Estimate:
500
Sold:
SEK 600
Auction date:
Monday November 14 2016
at 18:39:34
- Bid history
Time
Bidder
Bid
9/11 11:06:49
1
Vinnande bud
13/11 10:41:25
2
250 kr
13/11 10:41:25
1
300 kr (Robot)
14/11 16:27:57
3
500 kr
14/11 16:27:57
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 14
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
-
7023 LAMP TABLE
with drawer, Newport. Length: 40 cm, width: 40 cm,..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:11
-
7090 PEDESTAL
stenskivor. Height: 66 cm, damaged.
Auction ends
in a week
19 jan at 20:49
-
7012 Sidobord
Kerstin Hörlin-Holmström, Nordiska Kompaniet, Swed..//
Auction ends
in a week
19 jan at 19:22
-
6524 LADY'S WORKING..
nyrenässans, med utensilier. Width: 61 cm. Width: ..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:59
*
BEDSIDE TABLE
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1069 5050
BEDSIDE TABLE
Teak, 1950s, length: 63 cm, width: 31 cm, height: 57 cm,
Teak, 1950-tal, längd: 63 cm, djup: 31 cm, höjd: 57 cm
| Estimate: | 500 |
|---|---|
| Sold: | SEK 600 |
| Auction date: |
Monday November 14 2016 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 9/11 11:06:49 | 1 | Vinnande bud |
| 13/11 10:41:25 | 2 | 250 kr |
| 13/11 10:41:25 | 1 | 300 kr (Robot) |
| 14/11 16:27:57 | 3 | 500 kr |
| 14/11 16:27:57 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 14
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
-
7023 LAMP TABLE
with drawer, Newport. Length: 40 cm, width: 40 cm,..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:11 -
7090 PEDESTAL
stenskivor. Height: 66 cm, damaged.
Auction ends
in a week
19 jan at 20:49 -
7012 Sidobord
Kerstin Hörlin-Holmström, Nordiska Kompaniet, Swed..//
Auction ends
in a week
19 jan at 19:22
-
6524 LADY'S WORKING..
nyrenässans, med utensilier. Width: 61 cm. Width: ..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:59



