KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16045299
nr 1604 5299
Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Signerad, Noaks Ark. Olja på pannå, 36x115 cm, yttermått inklusive ram: 51x131 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:27:54
4.000 kr
5.000 kr
5.000 kr
5.000 kr (Budbetjänt)