WATCHES & CLOCKS / Wristwatches / Ladies pocket watch 10706589
nr 1070 6589
LADIES POCKET WATCH
18k, wear, damages.
18k
Condition: slitage, skador
1500
SEK 1200
Monday November 21 2016
at 18:05:58
20/11 10:34:28