KONST / Litografier / Färglitografi 12689148
nr 1268 9148
Claude Weisbuch
(f. 1927)
Färglitografi, Claude Weisbuch (f. 1927), "Don Quixote". Signerad, numrerad 126/250 cm, 54x76 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 20:37:33
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr