FURNITURE / Misc. Furniture / Dressing table 5933227
nr 593 3227
DRESSING TABLE
1950s, length: 95, width: 45, height: 133, wear, damages.
50-tal, längd: 95, djup: 45, höjd: 133
Condition: slitage, skador
100
SEK 300
Monday August 10 2009
at 17:04:27
200 kr
200 kr
250 kr