SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Cigarettetuier 14488463
nr 1448 8463
Cigarettetuier
2 st, silver, graverade. Längd: 8-12 cm. Vikt: ca 260g
Kondition: Smärre slitage och bucklor
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:03:09
10/2 17:10:18
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver