Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Ramar / Ram 5122202



*

nr 512 2202


Ram

England 1800-tal


Utrop:

300 kr

Såld:

1.700 kr

Sista tid för bud online:

måndag 3 mars 2008
kl 17:09:04


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
29/2 21:32:31 1      550 kr
29/2 22:13:57 2      350 kr
29/2 22:15:41 2      450 kr
29/2 22:31:25 2      550 kr
29/2 22:32:06 2      600 kr
1/3 09:32:51 1      650 kr
2/3 14:21:08 3      700 kr
2/3 14:35:25 4      750 kr
2/3 20:28:31 5      800 kr
2/3 22:38:34 6      1.000 kr
3/3 10:27:38 3      1.200 kr
3/3 10:29:05 3      1.200 kr
3/3 10:59:02 7      1.300 kr
3/3 14:28:47 8      1.600 kr
3/3 14:39:07 3      1.600 kr
3/3 15:13:01 9      Vinnande bud


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: england 1800-tal ram ramar
  • 6665 AkrylmÃ¥lning
    Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
     

    Auktionen avslutas
    om 10 dagar
    12 jan kl 20:08
  • 6536 Blyerts
    Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
     

    Auktionen avslutas
    om 10 dagar
    12 jan kl 18:57
  • 6613 Bojaner
    2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
     

    Auktionen avslutas
    om 10 dagar
    12 jan kl 20:19




Ladda ner broschyr