KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6662517
nr 666 2517
Blandteknik
signerad-86, Kerberus, 72x50
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 8 november 2010
kl 17:08:33
300 kr
200 kr
500 kr
400 kr
500 kr