KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16926335
nr 1692 6335
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1930, "Utsikt över Riddarfjärden". Bildmått: 25x32 cm, yttermått inklusive ram: 43x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
tisdag 8 april 2025
kl 11:10:56
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg