ART / Oil paintings / Oil painting 12848094
nr 1284 8094
OIL PAINTING
unidentified artist. Windmill. Oil on panel, 38x28,
Oidentifierad konstnär. Väderkvarn. Ej signerad. Olja på pannå, 38x28 cm
600
SEK 150
Monday October 28 2019
at 19:21:19
25/10 20:44:33
100 kr
28/10 16:13:10