MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 14928254
nr 1492 8254
Sekretär
sengustaviansk stil, 1900-tal, mahogny, mässingsdekor. Bredd: 88, djup: 51 cm, höjd: 106 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:37:41
100 kr
150 kr