KONST / Ramar / Ram 10188281
*
nr 1018 8281
Ram
1800-tal, ramens innermått: 60x45
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 februari 2016
kl 18:24:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/2 17:52:46
1
350 kr
15/2 17:58:52
2
350 kr
15/2 17:58:52
1
350 kr (Budbetjänt)
15/2 18:09:51
3
500 kr
15/2 18:13:06
4
450 kr
15/2 18:13:06
3
500 kr (Budbetjänt)
15/2 18:13:54
4
600 kr
15/2 18:14:25
1
700 kr
15/2 18:19:14
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
5083 Assietter
8st. Diameter: 20cm, Nittsjö.
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:17
-
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:28
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:57
-
5047 FÃ¥gelholk
Mosaik. Höjd: 44cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:06
-
3018 Golvvas
Ingrid Atterberg (1920-2008), Sverige. "Spiral". U..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:00
-
2080 Oljemålning
Karin Linde Johnsson, abstrakt komposition. Monogr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:42
*
Ram
Läs om budbetjänten
nr 1018 8281
Ram
1800-tal, ramens innermått: 60x45
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 februari 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/2 17:52:46 | 1 | 350 kr |
15/2 17:58:52 | 2 | 350 kr |
15/2 17:58:52 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
15/2 18:09:51 | 3 | 500 kr |
15/2 18:13:06 | 4 | 450 kr |
15/2 18:13:06 | 3 | 500 kr (Budbetjänt) |
15/2 18:13:54 | 4 | 600 kr |
15/2 18:14:25 | 1 | 700 kr |
15/2 18:19:14 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
5083 Assietter
8st. Diameter: 20cm, Nittsjö.
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:17 -
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:28 -
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:57
-
5047 FÃ¥gelholk
Mosaik. Höjd: 44cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:06 -
3018 Golvvas
Ingrid Atterberg (1920-2008), Sverige. "Spiral". U..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:00 -
2080 Oljemålning
Karin Linde Johnsson, abstrakt komposition. Monogr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:42