FURNITURE / Tables / Table 14744129

nr 1474 4129

TABLE

med klaffar & lådor. Length: 90 + 2x25, width: 60 cm, height: 76 cm, wear, damages.

med klaffar & lådor. Bredd: 90 + 2x25, djup: 60 cm, höjd: 76 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 200

Monday June 13 2022
at 18:26:56