ÖVRIGT / Speglar / Spegelbyrå 7212065
*
nr 721 2065
Spegelbyrå
Sent 1800-tal, längd: 106, djup: 52, höjd: 200
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 oktober 2011
kl 19:05:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/10 21:23:46
1
450 kr
21/10 20:36:19
2
1.100 kr
24/10 18:34:41
3
1.400 kr
24/10 18:56:34
4
Vinnande bud
24/10 18:59:10
4
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå med spegel sekelskifte sent 1800-tal sminkbord spegelbyrå speglar
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:24
-
7027 Spegel
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:33
-
7074 Spegel
Gustaviansk stil. Bronserad. 45x34 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:28
-
7038 Spegel
Markaryd, Furu, 144x66 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:02
-
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:30
-
6668 Spegel
Rokokostil, bronsead, ca 96x55 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54
*
Spegelbyrå
nr 721 2065
Spegelbyrå
Sent 1800-tal, längd: 106, djup: 52, höjd: 200
| Utrop: | 1.500 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 24 oktober 2011 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 20/10 21:23:46 | 1 | 450 kr |
| 21/10 20:36:19 | 2 | 1.100 kr |
| 24/10 18:34:41 | 3 | 1.400 kr |
| 24/10 18:56:34 | 4 | Vinnande bud |
| 24/10 18:59:10 | 4 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå med spegel sekelskifte sent 1800-tal sminkbord spegelbyrå speglar
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:24 -
7027 Spegel
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:33 -
7074 Spegel
Gustaviansk stil. Bronserad. 45x34 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:28
-
7038 Spegel
Markaryd, Furu, 144x66 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:02 -
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:30 -
6668 Spegel
Rokokostil, bronsead, ca 96x55 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54



