Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookshelves 10695135



*

nr 1069 5135


BOOKSHELVES

3 hyllplan + wall shelf, length: 59 cm, width: 22 cm, height: 24 cm,


3 hyllplan + vägghylla, längd: 59 cm, djup: 22 cm, höjd: 24 cm


Estimate:

600

Sold:

SEK 450

Auction date:

Monday November 14 2016
at 18:24:49


  • Bid history
Time Bidder Bid
9/11 21:08:19 1      250 kr
9/11 22:33:37 2      150 kr
9/11 22:33:37 1      200 kr (Robot)
12/11 11:58:36 3      350 kr
13/11 21:25:25 2      350 kr
13/11 21:25:25 3      350 kr (Robot)
13/11 21:25:37 2      400 kr
14/11 18:18:55 3      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Thema-auction
  • Nov 14

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla vägghylla
  • 7005 BOOKCASE
    11 bokstöd bokhylla, Bookworm, Ron Arad för Kartel..//
    Present: SEK 1100

    Auction ends
    today
    19 jan at 19:28
  • 7137 BOOKCASE
    2 sek, 1960s, skjutdörrar. Length: 100 cm, width: ..//
     

    Auction ends
    today
    19 jan at 18:49
  • 6424 CORNER CUPBOARD
    late gustavian style, vitrine. Height: 176 cm,
    Present: SEK 100

    Auction ends
    today
    19 jan at 19:54




Ladda ner broschyr