KONST / Litografier / Färglitografi 13746042
*
nr 1374 6042
Bo Swenson
(f. 1932), Sverige
Färglitografi, "Trädet". Signerad, daterad -73, PT. Motivet: 65x50 cm
Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 januari 2021
kl 18:24:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/1 15:44:58
1
250 kr
19/1 22:50:49
2
200 kr
19/1 22:50:49
1
250 kr (Budbetjänt)
20/1 12:23:59
3
450 kr
25/1 18:18:25
4
350 kr
25/1 18:18:25
3
400 kr (Budbetjänt)
25/1 18:19:10
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bo swenson färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31
*
Bo Swenson
Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.
Läs om budbetjänten
nr 1374 6042
Bo Swenson
(f. 1932), Sverige
Färglitografi, "Trädet". Signerad, daterad -73, PT. Motivet: 65x50 cm
Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 januari 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 19/1 15:44:58 | 1 | 250 kr |
| 19/1 22:50:49 | 2 | 200 kr |
| 19/1 22:50:49 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 20/1 12:23:59 | 3 | 450 kr |
| 25/1 18:18:25 | 4 | 350 kr |
| 25/1 18:18:25 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 25/1 18:19:10 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bo swenson färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31



