KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9199166

nr 919 9166

Blandteknik

signerad, Japan, 37x25

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 oktober 2014
kl 18:29:53

16/10 14:13:15 1      Vinnande bud