LIGHTING / Table lamps / Table lamp 8597088
*
nr 859 7088
TABLE LAMP
,
Längd ()
Estimate:
600
Sold:
SEK 600
Auction date:
Monday November 11 2013
at 19:06:24
- Bid history
Time
Bidder
Bid
8/11 11:10:11
1
200 kr
8/11 14:10:11
2
350 kr
11/11 16:56:38
3
300 kr
11/11 18:46:25
4
500 kr
11/11 19:00:40
5
500 kr
11/11 19:01:24
5
Vinnande bud
- Thema-auction
Nov 11
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor
-
6491 TABLE LAMP
brass. Diameter: 44 cm, height: 55 cm, lös skärm s..//
Auction ends
in a week
19 jan at 19:37
-
6471 TABLE LAMPS
4 + one, including Falkenberg, glasfot / mässingss..//
Present: SEK 300
Auction ends
in a week
19 jan at 19:27
*
TABLE LAMP
Read more about 50/60-tal
nr 859 7088
TABLE LAMP
,
Längd ()
| Estimate: | 600 |
|---|---|
| Sold: | SEK 600 |
| Auction date: |
Monday November 11 2013 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 8/11 11:10:11 | 1 | 200 kr |
| 8/11 14:10:11 | 2 | 350 kr |
| 11/11 16:56:38 | 3 | 300 kr |
| 11/11 18:46:25 | 4 | 500 kr |
| 11/11 19:00:40 | 5 | 500 kr |
| 11/11 19:01:24 | 5 | Vinnande bud |
- Thema-auction
Nov 11
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor
-
6491 TABLE LAMP
brass. Diameter: 44 cm, height: 55 cm, lös skärm s..//
Auction ends
in a week
19 jan at 19:37 -
6471 TABLE LAMPS
4 + one, including Falkenberg, glasfot / mässingss..//
Present: SEK 300
Auction ends
in a week
19 jan at 19:27



