FURNITURE / Tables / Writing desk 5864171

nr 586 4171

WRITING DESK

med läderskiva 1880-tal, lenght: 120, width: 55, height: 78, slitage, skador.

med läderskiva 1880-tal, längd: 120, djup: 55, höjd: 78

Condition: slitage, skador

100

SEK 1000

Monday June 1 2009
at 18:28:35