MISCELLANEOUS / Rugs / Oriental rug 5817517

nr 581 7517

ORIENTAL RUG

Anatol, 118x170, slitage, skador.

orientalisk, Anatol, 118x170

Condition: slitage, skador

100

SEK 250

Monday May 4 2009
at 18:24:14