MÖBLER / Soffor / Soffa 10234366

nr 1023 4366

Soffa

1880-tal, längd: 140 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 mars 2016
kl 18:48:00

4/3 12:14:13 1      Vinnande bud