ÖVRIGT / Mattor / Beshir 4103013
nr 410 3013
Beshir
Antik, 156x317, jämnt ställvis något hårdare slitage, lagningar, even wear partly heavier, repairs
Utrop:
12.000 kr
Såld:
15.500 kr
måndag 8 maj 2006
8 maj
TEMA Orientaliska mattor 3
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 3