BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Bordssurtout 10143474
nr 1014 3474
Bordssurtout
+ ställ, Nyrokoko
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 januari 2016
kl 19:25:46
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr