ART / Lithographs / Serigrafier 11198349
nr 1119 8349
Lars Norrman
(1915-1979), Sverige
3 pcs, Lars Norrman (1915-1979), ' Det blir ett sommarbarn, Skönheter under segel & Möte på stranden', lösa blad, sheet: 55x75,
Serigrafier, 3 st, Lars Norrman (1915-1979), ' Det blir ett sommarbarn, Skönheter under segel & Möte på stranden', lösa blad, bladets mått: 55x75
Lars Norrman, born 1915, dead 1979, Swedish painter, and draughtsman.
800
SEK 700
Monday July 17 2017
at 19:50:07
450 kr
500 kr
600 kr
Lars Norrman
Read more about Lars Norrman