KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14908048
nr 1490 8048
Johan Johansson
(1879-1951), Sverige
Pastell, Interiör. Signerad, 25x34 cm, yttermått inklusive ram: 40x49 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:39:30
19/9 14:44:13
Johan Johansson
Läs mer om Johan Johansson