FURNITURE / Tables / Gate-leg table 10951103
nr 1095 1103
GATE-LEG TABLE
painted, length: 52+ 2x73, width: 110 cm, height: 73 cm, wear, damages.
bemålad, längd: 52+ 2x73, djup: 110 cm, höjd: 73 cm
Condition: slitage, skador
1500
SEK 450
Monday Mars 13 2017
at 18:12:03
350 kr
350 kr
350 kr (Robot)
400 kr