KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12667046
nr 1266 7046
Blandteknik
Katt, Spiro, signerad. Motivet: 18x22 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:50:52
150 kr