MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 10706689
nr 1070 6689
CARPET
oriental, 138x200, wear, damages.
Orientalisk, 138x200
Condition: slitage, skador
600
SEK 500
Monday November 21 2016
at 19:09:05
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr