MÖBLER / Soffor / Kökssoffa 5508487

nr 550 8487

Kökssoffa

längd: 195 (renoveringsobjekt)

Kondition: slitage, skador, färgbortfall

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 3 november 2008
kl 16:30:51