FURNITURE / Tables / Konsolbord 4845560

nr 484 5560

Konsolbord

Lenght: ()

nyrokoko, mamorskiva, förgyllt (skador), längd: 73, höjd: 84

1500

SEK 4800

Monday September 10 2007
at 16:00:00

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.