ÖVRIGT / Mattor / Röllakan 13485210
nr 1348 5210
Röllakan
Karin Jönsson, 142x208 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:47:01
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)