KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8023277
nr 802 3277
Träsnitt
1800-tal, Japan, motivets mått: 35 x 23
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 januari 2013
kl 20:43:20
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr