MÖBLER / Bord / Arkitektbord 9131120

nr 913 1120

Arkitektbord

Friso Kramer, 'Reply', cm, längd: 90 cm, höjd: 76 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 22 september 2014
kl 19:23:52