KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 11198207

nr 1119 8207

Akvareller

2 st, Kina, diameter: 41 & 47x42, 1900-tal

Utrop:

800 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 17 juli 2017
kl 19:11:09