Ã–VRIGT / Musikinstrument / Fiol 7538509

nr 753 8509

Fiol

+ stråke,

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 april 2012
kl 19:27:45

10/4 09:03:58 1      250 kr
16/4 14:11:04 2      Vinnande bud