FURNITURE / Tables / Coffee table 9669367

nr 966 9367

COFFEE TABLE

1880s, diameter: 90 cm, height: 70 cm, wear.

1880-tal, diameter: 90 cm, höjd: 70 cm

Condition: slitage

600

Monday June 8 2015
at 19:27:35