KONST / Litografier / Digital print 11944359
*
nr 1194 4359
Andreas Lundberg
(f. 1973), Sverige
Digital print, Monogramsignerad, Lines, 19/50, Motivet: 40x51
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 juli 2018
kl 18:05:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/7 14:08:26
1
300 kr
27/7 14:35:07
2
Vinnande bud
29/7 23:01:08
3
400 kr
29/7 23:01:08
2
450 kr (Budbetjänt)
29/7 23:01:43
3
500 kr
29/7 23:01:43
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg digital print lines litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09
-
2138 Färglitografi
Eva Ljungdahl (f. 1946), Sverige. Segelbåt. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:21
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
*
Andreas Lundberg
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
Läs om budbetjänten
nr 1194 4359
Andreas Lundberg
(f. 1973), Sverige
Digital print, Monogramsignerad, Lines, 19/50, Motivet: 40x51
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 juli 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/7 14:08:26 | 1 | 300 kr |
27/7 14:35:07 | 2 | Vinnande bud |
29/7 23:01:08 | 3 | 400 kr |
29/7 23:01:08 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
29/7 23:01:43 | 3 | 500 kr |
29/7 23:01:43 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg digital print lines litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09 -
2138 Färglitografi
Eva Ljungdahl (f. 1946), Sverige. Segelbåt. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:21 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22