FURNITURE / Tables / Writing desk 5715259
nr 571 5259
WRITING DESK
Lenght: ()
sent 1800-tal, längd: 124, djup: 64, höjd: 75
Condition: saknar beslag, slitage
100
SEK 1300
Monday Mars 16 2009
at 18:14:08
600 kr
200 kr
300 kr
500 kr
600 kr
700 kr
750 kr
800 kr
800 kr
900 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr