MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 8594509
*
nr 859 4509
Stol
60-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 18:33:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 00:03:11
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
-
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:09
-
6060 Fåtöljer
3 st
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:50
-
6755 Fåtöljer
Ett par, Gunilla Allard (f. 1957), Sverige. Lammhu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:37
-
6681 Kamelpall
Benställning i trä, löstagbar sits i läder. Längd:..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:22
-
6155 Karmstol
nyrokoko, 1800-tal, provinsarbete, mässingsintarsi..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:10
-
6697 Karmstol
Rokokostil med petit point
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:24
*
Stol
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 4509
Stol
60-tal
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/11 00:03:11 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
-
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:09 -
6060 Fåtöljer
3 st
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:50 -
6755 Fåtöljer
Ett par, Gunilla Allard (f. 1957), Sverige. Lammhu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:37
-
6681 Kamelpall
Benställning i trä, löstagbar sits i läder. Längd:..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:22 -
6155 Karmstol
nyrokoko, 1800-tal, provinsarbete, mässingsintarsi..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:10 -
6697 Karmstol
Rokokostil med petit point
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:24



