FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Sideboard 11565422
nr 1156 5422
SIDEBOARD
Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft, längd: 164 cm, djup: 52 cm, höjd: 94 cm, slitage.
Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft, längd: 164 cm, djup: 52 cm, höjd: 94 cm
Condition: slitage
1500
SEK 1500
Monday January 22 2018
at 19:22:39
800 kr
900 kr (Robot)
1.200 kr
1.300 kr (Robot)
1.400 kr