SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Sked 4603402

nr 460 3402

Sked

förgyllt silver, franska stämplar, i etui

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 2 april 2007
kl 16:33:02

2/4 08:44:40 1      350 kr
2/4 15:09:42 2      Vinnande bud