KONST / Litografier / Färglitografi 12113104
nr 1211 3104
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 218/250. Motivet: 28x37 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:57:17
22/10 19:54:41
22 okt