KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16694577
nr 1669 4577
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 175/310, solrosor, 35x40 cm, yttermått inklusive ram: 52x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 december 2024
kl 20:56:03
15/12 20:39:22
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg