KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 6983053

nr 698 3053

Teckning

Akterspegel till Linjeskepp eller Fregatt, 1700-tal, 37 x 53, "112 Canoner"

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 23 maj 2011
kl 17:38:57