Ã–VRIGT / Speglar / Spegel 10827368

nr 1082 7368

+ konsol, o. 1900, höjd: 50 + 130

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 9 januari 2017
kl 18:39:54